Svatba

Vítejte v dočasně vytvořené sekci, která je určena všem našim přátelům, známým, kamarádům, rodině a hlavně těm, kteří obdrželi pozvánku na naši chystanou veselku. Na této stránce vás budeme informovat o probíhajících přípravách a následně zde umístíme fotky z oslavy. 

 

Styl

Máme rádi pohodu, přírodu a dobrou náladu. Proto neočekávejte žádnou okázalost. Původně jsem uvažoval o klasické grilovačce, kde si pokecáme, pogrilujeme, zatancujeme a zazpíváme, ale nějak jsem byl přesvědčen, že to musíme říznout nějak i tou svatbou - takže obleky budou...

Pevně věříme, že nám vyjde počasí a kdyby ne tak i tak společně vytvoříme supr pohodu.

Hlavně KEIN STRESS!

Barva

Svatbu budeme ladit do fialové. Můžete i nemusíte se přizpůsobit...

Místo a čas svatby

Svatba se bude konat 15.6.2012 (pátek) od 12:00 na statku PRAK, který se nachází 3km od hradu Český Šternberk. Na místě se bude konat jak obřad, tak následná veselice. Dostat se tam můžete z Prahy po dálnici D1 směrem na Brno, z dálnice sjet na exitu 41 - Český Šternberk, Šternov, přejet dálnici směrem na ČŠ a hned za mostem ihned za cedulí Šternov uhnout doleva na silnici značenou jako slepou. Cca po 2-3km uvidite po pravé straně nápis, který vás zavede polní cestou na statek.

www.mapy.cz/s/2KiN

Proč zrovna tady?

Protože to vede super týpek, výborně vaří, zaměstnanci jsou extra přátelští a prostě jsme se tady cítili nejlépe ze všech míst, které jsme objeli (a že jich nebylo málo).

Proč zrovna 15.6. v pátek?

Protože to je vypočítané...:-)

Svatební dary

Velmi si vážíme, že s námi svatební den prožijete. Nebudeme ovšem nic zastírat, dárky máme rádi. Nejvíce ovšem oceníme jakýkoliv finančí dar, kterým nás pošlete na svatební cestu.

Anonymita patří do velkého města, do gay clubu a na VŠE, ale ne na naši svatbu a proto budeme hrozně rádi, pokud nám dáte (jako Paklíč a otec Fura) jakoukoliv indicii, že daný dar je přímo od vás - odměna v podobě poděkování vás nemine.

Potvrzení účasti

Prosíme, aby jste nám potvrdili účast na naši veselici do 10. května 2012.

Kontakty

Pro účely nezodpovězených otázek, můžete kontaktovat buď mě nebo Elišku. 

Protože se může velice snadno stát, že budeme zejména v den svatby "nedostupní", doporučujeme obrátit se na Eliščinu svědkyni, která nám bude hodně s organizací pomáhat a my jí naprosto důvěřujeme - Monča.